SEO - konzultace a analýzy

Váháte-li, zda z vyhledávačů přivádíte maximum návštěvníků na svůj web, je čas přemýšlet o SEO – optimalizaci webu pro lepší nalezitelnost.

Proudí k vám na web relevantní návštěvnost? A máte z toho poptávky či objednávky? Nebo máte pocit, že většina návštěvníků pokládá vyhledávačům dotazy, které nemají s vaším webem nic společného?

Když si nevíte rady s optimalizací webu pro vyhledávače („ehm, pro návštěvníky“), kontaktujte nás. Podíváme se vašemu webu na zoubek a najdeme zakopaného psa.

Chci více poptávek

Přizvěte nás do vašeho online podnikání, když má váš web nízkou návštěvnost z Google nebo Seznamu. Pomůžeme vám pomocí SEO zlepšit dohledatelnost vašich stránek ve vyhledávačích. Pokud se vám stává, že vás zákazníci ne a ne najít, je to proto, že vám vyhledávače příliš nefandí. Vy tím pádem nemáte návštěvníky. Nikdo si nic neobjedná. Nezeptá se na vaše skvělé služby. To je prostě fakt.

Zeptejte se na SEO

Naše cena

Hodinová sazba za SEO služby je 1.400 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsme plátci DPH.

Zeptejte se

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

Jméno *

E-mail *

Telefon

Vaše zpráva

* Vyplňte prosím políčka s hvězdičkou.

SEO služby

SEO konzultace

Jednorázově či dlouhodobě s vámi budeme řešit SEO pro vaše webové projekty.

Proč SEO konzultace

Protože si třeba nejste jisti, jak zvládnout redesign webu bez ztráty kytičky. Asi nechcete ztratit pracně vydobyté pozice ve vyhledávačích jen díky tomu, že jste nedomysleli důsledky změn ve struktuře webu. Nabízíme vám pomocnou SEO ruku v podobě odborných konzultací. Naše dobré rady vám pomohou také při návrhu nového webu. Poradíme vám, jak dlouhodobě zvyšovat návštěvnost. Nebo jak výsledky vašeho snažení vyhodnocovat.

Cena SEO konzultací

Cena odborných konzultací se odvíjí od hodinové sazby 1.400 Kč (hodina konzultace bez DPH) a počtu hodin, na kterých se předem domluvíme.

SEO analýza

SEO analýza odhalí  obsahové a technické nedostatky  webu. Většinou ji připravujeme  společně s analýzou klíčových frází, protože tím získáme argumenty pro potvrzení závěrů SEO analýzy.

Proč SEO analýzu

U většiny webů lze najít nedostatky, které brání v nalezitelnosti na Googlu či Seznamu. Nedostatky je potřeba odstranit a objevené příležitosti ke zlepšení webu chytit za pačesy.

Jak SEO analýzu dostanete

Soubor zjištění a doporučení od nás dostanete elektronicky v PDF.  K SEO analýze vám přidáme 1 hodinu čistého času na telefonickou či osobní konzultaci. PDF dokument ocení i váš programátor, který v analýze najde podklady pro svou práci na úpravách webu.

Cena SEO analýzy

Cena SEO analýzy se pohybuje od 14.000 Kč (cena je uvedena bez DPH) podle velikosti webu a množství nalezených problémů.

Analýza klíčových frází

Víte, jak lidé hledají vaše služby nebo zboží? My ne. Ale zjistíme to. Společně s vámi si pak ujasníme, jaký dopad na váš byznys mohou mít jednotlivé skupiny slov. A to už je pak jen krok k úpravám struktury webu. Pamatuje, jenom analýza klíčových frází odhalí potenciál důležitých frází či skupin, se kterými byste na svém webu měli počítat.

Proč analýzu klíčových frází

Analýza klíčových frází slouží jako podklad pro návrh struktury webu nebo pojmenování jednotlivých stránek.

Jak analýzu klíčových frází dostanete

Analýzu klíčových frází dostanete v XLS souboru společně se shrnutím  a doporučením dalšího postupu. K analýze klíčových frází většinou klientům dodáváme doporučení ke změnám struktury webu a pár tipů na témata vhodná k tvorbě obsahu webu.

Cena analýzy klíčových frází (AKW)

Cena začíná na částce od 14.000 Kč (cena je uvedena bez DPH).

SEO školení

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká oblasti SEO? Chcete vyškolit tým lidí, kteří připravují textový obsah na web?

Připravíme SEO školení na míru vašim potřebám.

Cena SEO školení

Cenu SEO školení stanovujeme individuálně. Napište nám, co vás trápí, a chtěli byste se na školení dovědět a my vám připravíme konkrétní návrh na míru.