SEO analýzy a konzultace

Váháte-li, zda z vyhledávačů přivádíte maximum návštěvníků na svůj web, je čas přemýšlet o SEO – optimalizaci webu pro lepší nalezitelnost.

Přizvěte nás do vašeho online podnikání, když má váš web nízkou návštěvnost z Google nebo Seznamu. Pomůžeme vám pomocí SEO zlepšit dohledatelnost vašich stránek ve vyhledávačích. Pokud se vám stává, že vás zákazníci ne a ne najít, je to proto, že vám vyhledávače příliš nefandí. Vy tím pádem nemáte návštěvníky. Nikdo si nic neobjedná. Nezeptá se na vaše skvělé služby. To je prostě fakt.
01

SEO konzultace

Nabízíme vám pomocnou SEO ruku v podobě odborných konzultací.

02

SEO analýza

U webů lze najít nedostatky, které brání v nalezitelnosti ve vyhledávačích. Najdeme je.

03

Klíčovka

Víte, jak lidé hledají vaše služby nebo zboží? My ne. Ale zjistíme to.

04

SEO školení

Připravíme SEO školení či workshop na míru vašim potřebám.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

01

SEO konzultace

Nejste si jisti, jak zvládnout redesign webu bez ztráty kytičky? Asi nechcete ztratit pracně vydobyté pozice ve vyhledávačích jen díky tomu, že jste nedomysleli důsledky změn ve struktuře webu. Nabízíme vám pomocnou SEO ruku v podobě odborných konzultací.

Naše dobré rady vám pomohou také při návrhu nového webu. Poradíme vám, jak dlouhodobě zvyšovat návštěvnost. Nebo jak výsledky vašeho snažení vyhodnocovat.

Cena odborných SEO konzultací se odvíjí od hodinové sazby 1.600 Kč (hodina konzultace bez DPH) a počtu hodin, na kterých se předem domluvíme.

SEO konzultace
SEO analýza
02

SEO analýza

SEO analýza odhalí  obsahové a technické nedostatky  webu. Většinou ji připravujeme  společně s analýzou klíčových frází, protože tím získáme argumenty pro potvrzení závěrů SEO analýzy.

U většiny webů lze najít nedostatky, které brání v nalezitelnosti na Googlu či Seznamu. Nedostatky je potřeba odstranit a objevené příležitosti ke zlepšení webu chytit za pačesy.

SEO analýzu dostanete jako soubor zjištění a doporučení od nás dostanete elektronicky v PDF.  PDF dokument ocení i váš programátor, který v analýze najde podklady pro svou práci na úpravách webu.

Cena SEO analýzy se pohybuje od 16.000 Kč (cena je uvedena bez DPH) podle velikosti webu a množství nalezených problémů.

03

Analýza klíčových slov

Víte, jak lidé hledají vaše služby nebo zboží? My ne. Ale zjistíme to. Společně s vámi si pak ujasníme, jaký dopad na váš byznys mohou mít jednotlivé skupiny slov. A to už je pak jen krok k úpravám struktury webu. Pamatuje, jenom analýza klíčových frází odhalí potenciál důležitých frází či skupin, se kterými byste na svém webu měli počítat.

Analýza klíčových frází slouží jako podklad pro návrh struktury webu nebo pojmenování jednotlivých stránek.

Analýza klíčových frází
SEO školení
04

SEO školení

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká oblasti SEO? Chcete vyškolit tým lidí, kteří připravují textový obsah na web? Připravíme SEO školení na míru vašim potřebám.

Cenu SEO školení stanovujeme individuálně. Napište nám, co vás trápí, a chtěli byste se na školení dovědět a my vám připravíme konkrétní návrh na míru.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na SEO

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář. Hodinová sazba za SEO služby je 1.600 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsme plátci DPH.