SEO analýzy a konzultace

Váháte-li, zda z vyhledávačů přivádíte maximum návštěvníků na svůj web, je čas přemýšlet o SEO – optimalizaci webu pro lepší nalezitelnost.

Nabízím dlouhodobou spolupráci i jednorázové konzultace.

Přizvěte mě do vašeho online podnikání, když má váš web nízkou návštěvnost z Google nebo Seznamu. Pomůžu vám pomocí SEO zlepšit dohledatelnost vašich stránek ve vyhledávačích. Pokud se vám stává, že vás zákazníci ne a ne najít, je to proto, že vám vyhledávače příliš nefandí. Vy tím pádem nemáte návštěvníky. Nikdo si nic neobjedná. Nezeptá se na vaše skvělé služby. To je prostě fakt.

01

SEO konzultace

Nabízím vám pomocnou SEO ruku v podobě odborných konzultací.

02

SEO analýza

U webů lze najít nedostatky, které brání v nalezitelnosti ve vyhledávačích. Najdu je.

03

Klíčovka

Víte, jak lidé hledají vaše služby nebo zboží? Já ne. Ale zjistím to.

04

SEO školení

Připravím SEO školení či workshop na míru vašim potřebám.

Proč spolupracovat se mnou?

Profesionalita a lidský přístup

Jsem SEO konzultantka a umím linkbuilding. Dočkáte se ode mě lidského a individuálního přístupu. Mám za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarala jsem se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsem tu už nějaký ten pátek

Poradím vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Mám více jak 13 let zkušeností, používám selský rozum a odvádím poctivou práci. Prohlédněte si moje projekty a reference.

Mám pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

01

SEO konzultace

Nejste si jisti, jak zvládnout redesign webu bez ztráty kytičky? Asi nechcete ztratit pracně vydobyté pozice ve vyhledávačích jen díky tomu, že jste nedomysleli důsledky změn ve struktuře webu. Nabízím vám pomocnou SEO ruku v podobě odborných konzultací.

Moje dobré rady vám pomohou také při návrhu nového webu. Poradím vám, jak dlouhodobě zvyšovat návštěvnost. Nebo jak výsledky vašeho snažení vyhodnocovat.

Cena odborných SEO konzultací se odvíjí od hodinové sazby 1.800 Kč (hodina konzultace bez DPH) a počtu hodin, na kterých se předem domluvíme.

SEO konzultace
02

SEO analýza

SEO analýza odhalí  obsahové a technické nedostatky  webu. Většinou ji připravuji  společně s analýzou klíčových frází, protože tím získám argumenty pro potvrzení závěrů SEO analýzy.

U většiny webů lze najít nedostatky, které brání v nalezitelnosti na Googlu či Seznamu. Nedostatky je potřeba odstranit a objevené příležitosti ke zlepšení webu chytit za pačesy.

SEO analýzu dostanete jako soubor zjištění a doporučení od nás dostanete elektronicky v PDF.  PDF dokument ocení i váš programátor, který v analýze najde podklady pro svou práci na úpravách webu.

Cena SEO analýzy se pohybuje od 18.000 Kč (cena je uvedena bez DPH) podle velikosti webu a množství nalezených problémů.

SEO analýza
03

Analýza klíčových slov

Víte, jak lidé hledají vaše služby nebo zboží? Já ne. Ale zjistím to. Společně s vámi si pak ujasním, jaký dopad na váš byznys mohou mít jednotlivé skupiny slov. A to už je pak jen krok k úpravám struktury webu. Pamatujte, jenom analýza klíčových frází odhalí potenciál důležitých frází či skupin, se kterými byste na svém webu měli počítat.

Analýza klíčových frází slouží jako podklad pro návrh struktury webu nebo pojmenování jednotlivých stránek.

Analýza klíčových frází
04

SEO školení

Potřebujete poradit s čímkoliv, co se týká oblasti SEO? Chcete vyškolit tým lidí, kteří připravují textový obsah na web? Připravím SEO školení na míru vašim potřebám.

Cenu SEO školení stanovuji individuálně. Napište mi, co vás trápí, a chtěli byste se na školení dovědět a já vám připravíme konkrétní návrh na míru.

SEO školení

Klienti řekli

Poptejte SEO

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 737 269 794, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

Hodinová sazba pro dlouhodobou spolupráci je 1.800 Kč (cena za hodinu bez DPH).

Hodinová sazba za jednorázovou konzultaci je 2.700 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsem plátce DPH.