Jaké služby vám mohu nabídnout?

Máte pocit, že vám vaše online marketingová strategie nefunguje? Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Mám více než 15 let zkušeností, používám selský rozum a odvádím poctivou práci. Nabízím vám zejména dlouhodobou spolupráci v oblasti linkbuildingu s přesahem do SEO a copywritingu.

Připravím vám strategii linkbuildingu, která nás bude provázet při dlouhodobé spolupráci. Zároveň strategie může sloužit juniornímu linkbuilderovi, kterého již možná máte v týmu. Mohu připravit analýzy pro dlouhodobou SEO strategii. Od analýzy současného stavu, analýzu klíčových frází, analýzu technických faktorů nebo obsahovou analýzu. Nabízím také jednorázové konzultace.

Přečtěte si doporučení na webu nebo na portálu Na volné noze.

Jsem odborník zejména na

Linkbuilding

Oblast linkbuildingu se neustále mění, proto kladu důraz na promyšlenou strategii. Zaručuju kvalitní zmínky, které vám zvýší návštěvnost.

SEO

Přizvěte mě do vašeho online podnikání, když k vám na web chodí nízká návštěvnost z vyhledávačů. Zlepším dohledatelnost webu na internetu.

Konzultace

Nabízím konzultace online marketingu pro váš e-shop, magazín, web či či nový internetový projekt. Využijte váš marketingový nástroj naplno.

Dále nabízím

Klíčová slova

Myslíte si, že pod tajuplnou formulací analýza klíčových frází se skrývá pouze zjištění hledanosti, konkurence a navržené nabídky za proklik? Ukážu vám pravdu.

Struktura webu

Struktura webu může podnikání nakopnout správným směrem nebo zazdít. Navrhnu strukturu, která bude oblíbená uživateli i roboty vyhledávačů.

Copywriting

Copywriting od nás využijte, když je váš web strašná nuda a nikdo ho nečte. Je to problém, protože web tak lidem nevysvětlí výhody produktu.

Proč spolupracovat se mnou?

Profesionalita a lidský přístup

Jsem SEO konzultantka a umím linkbuilding. Dočkáte se ode mě lidského a individuálního přístupu. Mám za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarala jsem se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsem tu už nějaký ten pátek

Poradím vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Mám více jak 13 let zkušeností, používám selský rozum a odvádím poctivou práci. Prohlédněte si moje projekty a reference.

Mám pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete" a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Klienti řekli

Poptejte mě

Ozvěte se, společně najdeme efektivní směr.

Hodinová sazba pro dlouhodobou spolupráci je 1.800 Kč (cena za hodinu bez DPH).

Hodinová sazba za jednorázovou konzultaci je 2.700 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsem plátce DPH.