Jaké ONLINE služby nabízíme?

Máte pocit, že vám vaše online marketingová strategie nefunguje? Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci.

SEO

Přizvěte nás do vašeho online podnikání, když k vám na web chodí nízká návštěvnost z vyhledávačů. Zlepšíme dohledatelnost webu na internetu.

Linkbuilding

Oblast linkbuildingu se neustále mění, proto klademe důraz na promyšlenou strategii. Zaručujeme kvalitní zmínky, které vám zvýší návštěvnost.

Klíčová slova

Myslíte si, že pod tajuplnou formulací analýza klíčových frází se skrývá pouze zjištění hledanosti, konkurence a navržené nabídky za proklik? Ukážeme vám pravdu.

Copywriting

Copywriting od nás využijte, když je váš web strašná nuda a nikdo ho nečte. Je to problém, protože web tak lidem nevysvětlí výhody produktu.

Konzultace

Nabízíme komplexní konzultace online marketingu pro váš e-shop, magazín, web či či nový internetový projekt. Využijte váš marketingový nástroj naplno.

Uživatelské testování

Každý web by měl sloužit především uživatelům. Prostřednictvím testování použitelnosti dostáváte neocenitelnou zpětnou vazbu přímo od reálných uživatelů.

Skici a wireframy

Může se zdát, že skicování a příprava tzv. drátěného modelu celý proces tvorby webu zdražuje. Když ale přistoupíte rovnou ke grafice, může dojít k větší ztrátě.

Struktura webu

Struktura webu může podnikání nakopnout správným směrem nebo zazdít. Vytvoříme strukturu, která i po několika letech bude oblíbená uživateli i roboty vyhledávačů.

Tvorba malého webu

Vytvoříme vám jednoduchý a fungující web na CMS WordPress. Tento web je cenově přijatelný pro každého malého podnikatele. Dbáme na SEO i UX.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na služby

Nejste si jisti, jakou službu poptat? Nevadí, napište, společně najdeme efektivní směr. Obvyklá hodinová sazba pro většinu našich služeb je 1.600 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsme plátci DPH.