V online marketingu nabízíme

V online marketingu máme velké zkušenosti a poradíme vám téměř se vším.

Když jsme na něco krátcí, poradíme vám zkušenějšího kolegu. Zeptejte se nás rovnou, zda nabízíme to, co si přejete.

Nabízíte to, co chci?

SEO

Přizvěte nás do vašeho online podnikání, když k vám na web chodí nízká návštěvnost z vyhledávačů. Zlepšíme dohledatelnost webu na internetu.

Linkbuilding

Oblast linkbuildingu se neustále mění, proto klademe důraz na promyšlenou strategii. Zaručujeme kvalitní zmínky, které vám zvýší návštěvnost.

Copywriting

Copywriting od nás využijte, když je váš web strašná nuda a nikdo ho nečte. Je to problém, protože web tak lidem nevysvětlí výhody produktu.

Testování webu

Prostřednictvím uživatelského testování použitelnosti dostáváte neocenitelnou zpětnou vazbu přímo od reálných uživatelů.

Struktura webu

Struktura webu je mocná. Vaše podnikání může nakopnout správným směrem nebo zazdít. Nechte si vytvořit strukturu, která i po několika letech bude oblíbená uživateli i roboty vyhledávačů.

Levný a chytrý web

Vytvoříme vám jednoduchý a fungující web na CMS WordPress. Tento web je cenově přijatelný pro každého malého podnikatele. Dbáme na SEO i UX.

Skici a wireframy

Může se zdát, že skicování a příprava tzv. drátěného modelu celý proces tvorby webu zdražuje. Když ale přistoupíte rovnou ke grafice, může v případě nespokojenosti s webem dojít k větší ztrátě.

Zeptejte se nás na naše služby

Naše cena

Hodinová sazba za naše služby je 1.400 Kč (cena je uvedena bez DPH).

Jsme plátci DPH.

Zeptejte se

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

Jméno *

E-mail *

Telefon

Vaše zpráva

* Vyplňte prosím políčka s hvězdičkou.