Struktura webu

Struktura webu musí dávat smysl uživatelům i vyhledávačům. Přizvěte nás na úplný začátek návrhu webu a nechte nám poradit, jak logickou strukturu vytvořit. Abychom dokázali navrhnout strukturu vašeho webu, musíme poznat způsob vašeho podnikání a firemní cíle.

Postavit si web není konec konců nic těžkého. Musí mít nějaké menu, obsah a design. Jenže bez správně navržené struktury webu bude váš web nejspíš hůře dohledatelný na fráze či segmenty frází, které uživatelé hledají ve vyhledávačích. Na webu se mohou ztrácet nejen roboti vyhledávačů, ale hlavně lidé.

Jak tvoříme strukturu?

Známe cíle a konkurenci

Ujasníme si, jaké cíle má splňovat současný web nebo web, který se chystáte postavit. Podíváme se, jak si se strukturou poradila konkurence. Nekopírujeme, jen se díky tomu vyvarujeme chyb a naopak podpoříme to přínosné.

Klíčovka je podstatná

Několik hodin nám zabere podrobná analýza klíčových frází. Díky ní budeme moudřejší a zjistíme, co a jak návštěvníci hledají. Klíčové fráze ohodnotíme podle několika parametrů a zjistíme, pro které fráze by bylo vhodné připravit stránky ve struktuře výše a které mohou být naopak hlouběji zanořené.

Uživatelé rozhodnou

Rozhodující slovo má pohled reálných uživatelů. Ptáme se skutečných lidí, případně vytváříme persony, aby naše představa byla co nejpřesnější.

Poté připravíme strukturu v nástroji XMind nebo online v mindmeister.com.

Ukázka struktury menšího webu

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na návrh struktury webu

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář. Hodinová sazba za návrh struktury webu je 1.600 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsme plátci DPH.