Kurzor.co.uk: linkbuilding pro zahraniční trh

„Chceme zlepšit pozice v SERPu, zvýšit organickou návštěvnost a ve výsledku získat více leadů od zahraničních klientů na vývoj webů, webových aplikací a pronájem dedikovaných vývojářů.“

Společně jsme připravili web pro zahraniční trh a postupně zvyšujeme návštěvnost a pracujeme na brandu.

Začátek spolupráce

Do projektu jsme se připojili na konci roku 2016. Připravili jsme analýzu klíčových frází pro anglickou verzi webu. Cílem analýzy bylo zjistit příležitosti pro obsah (na blog i na weby mimo), zmapovat současný stav viditelnosti anglické verze webu, získat podklady pro vylepšení stávajících EN stránek.

Kromě analýzy jsme připravili malou analýzu konkurentů. Zjistili jsme, jaký obsah “frčí”, jaké mají podobné weby hodnotné obsahy. Zaměřili jsme se na agentury mimo ČR. Predpokládali jsme, že v ČR nenajdeme velkou inspiraci co do obsahu, tak do zpětných odkazů.

Na základně analýzy klíčových frází a analýzy konkurentů jsme návrh témat pro anglické články. V tu dobu Petr a jeho tým připravili web https://www.kurzor.co.uk/. Do té doby anglická verze běžela na *.net/en.

Průběh spolupráce

Postupně získáváme odkazy z hodnotných článků a diskuzních fór na relevantních webech. Na blog webu Kurzor.co.uk připravuje tým hodnotné články. Zároveň došlo k rozšíření struktury webu o některé důležité stránky. Nutno podotknout, že vše se děje velmi nenásilnou formou, kdy není cílem utratit měsíčně několik tisíc a tlačit viditelnost webu, co to jen jde. Práce probíhají postupně, výsledky jsou ale vidět již nyní.

Spolupráci jsme pozastavili na podzim v roce 2017. V létě 2018 si klient vyžádal SEO audit a s výsledky byl spokojen.

Dodávané služby

  1. Analýza klíčových frází
  2. Návrh struktury
  3. Konzultace k obsahu
  4. SEO konzultace a dlouhodobý linkbuilding
  5. SEO audit

Líbí se vám tento projekt?

Klient řekl

Naše spolupráce začala, když jsme hledali profesionální externí pomoc v oblasti linkbuildingu. Vývoji webu se sami věnujeme už pěknou řádku let a měli jsme tedy možnost pozorovat při práci pěknou řádku SEO specialistů. Chtěli jsme pracovat už pouze s těmi nejlepšími a jsme velmi rádi, že spolupracujeme právě s Michaelou. Doporučujeme. Web: www.kurzor.co.uk
Petr Gogolín
jednatel @ Kurzor

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.