Doporučení od klientů

Od začátku nás vedli „za ruku“, vše vysvětlovali a poslouchali naše zadání. Rozuměli naším přáním a navrhovali alternativy. Výsledkem spolupráce je web fungující jako plnohodnotný marketingový a informační nástroj, který láká nové hosty k nám do restaurace. Služby LadyVirtual.cz vřele doporučuji všem, kdo chce funkční a dlouhodobě provozuschopný web.
Web: gamberorosso.menu
Michal O.
Spolumajitel zdravé italské restaurace
Před půl rokem jsem se pustila do hledání SEO konzultanta. To když můj web ztrácel pozici za pozicí. Nakonec jsem dostala doporučení na paní Míšu. Od počátku mi velmi trpělivě vysvětlovala vše od úplných základů, radila, co mám dělat když… Navrhla strategii. Na mé dotazy reagovala rychle, pravidelně, vše řešila pohotově. Spolehlivá, lidská, s dobrými nápady - doporučuji.
Web: www.kurzyuzuzy.cz
Zuzana Klápšťová
vedoucí Ateliéru ŠUM
S Míšou spolupracujeme u nás v agentuře už téměř 2 roky na pravidelné bázi při zajišťování SEO služeb pro jednoho z našich předních klientů. Míšu můžu rozhodně jen doporučit – je spolehlivá, šikovná, samostatná a proaktivní. Míša nám zajišťuje linkbuilding, píše PR články a TZ pro zlepšení SEO a pracuje na optimalizace webu pro zajištění lepších pozic ve vyhledávačích.
Web: symbio.agency
Barbora Quastová
Account Manager, SYMBIO
SEO dnes nabízí mnoho firem a konzultantů, výsledky ale umí doručit jen málokdo. S Míšou jsem spolupracoval v agentuře na dlouhodobých projektech, vždy byla přínosem a organická návštěvnost po jejím zásahu rostla. Mohu ji vřele doporučit. Míša zakázku začíná s velkým nadšením a výsledek stojí zato.
Tomáš Pospíšil
online marketér se specializací na SEO a webovou analytiku
Míša je múza, která vás při tvorbě svého podnikání bude inspirovat dál díky svým otázkám, které nutí k zamyšlení. Už je to nějaký čas, kdy jsme spolu s Míšou spolupracovaly poprvé a ráda se k ní vracím pro další služby, protože jsem moc spokojená a podnikání se daří. Míša má nápad, styl, pracovní morálku a hlavně nakopne vaše podnikání správným směrem. Web: vanickovani.cz
Vanda Schreierová
instruktorka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku
Spolupráci s Míšou vřele doporučuji. Míša pracuje profesionálně, všechny termíny a domluvy vždy dodržela. Takže velká spolehlivost a současně také kompetentnost, je velkou inspirací. Jejím návrhům plně důvěřuji a oceňuji promptní a vřelou komunikaci.
Web: rubikoncentrum.cz
Anita Beganyová
ředitelka PR v neziskové organizaci
Míša je zkušená SEO konzultantka. Spolupracujeme v oblasti online marketingu déle než 2 roky. Nedávno jsme přešli s naším e-shopem pod Shoptet a Míša nám přitom pomáhala zejména po technické stránce. Teď společně přecházíme se slovenskou verzí e-shopu. Jsme spokojeni. Míša svou práci miluje, přichází s novými nápady a je důsledná a pečlivá. Super spolupráce.
Lukáš Rymer
Marketing a obchod
Naše spolupráce začala, když jsme hledali profesionální externí pomoc v oblasti linkbuildingu. Vývoji webu se sami věnujeme už pěknou řádku let a měli jsme tedy možnost pozorovat při práci pěknou řádku SEO specialistů. Chtěli jsme pracovat už pouze s těmi nejlepšími a jsme velmi rádi, že spolupracujeme právě s Michaelou. Doporučujeme.
Web: www.kurzor.co.uk
Petr Gogolín
jednatel @ Kurzor
Za spolupráci s Míšou jsme velmi rádi. Je proaktivní, spolehlivá, důsledná a dobře se s ní komunikuje. Pomohla nám odhalit řadu nedostatků z pohledu SEO a získat mnoho zpětných odkazů, které by nám bez ní utekly. Jako globální firma z této spolupráce těžíme i v dalších zemích. Web: Loxone.com
Ondřej Brynych
marketingový ředitel pro ČR, SR a Polsko
Jestli hledáte někoho, kdo nad linkbuildingem a obecně SEO opravdu přemýšlí, tak můžu Míšu jen doporučit. Naše vzájemná spolupráce trvá již téměř rok a za tu dobu se nám podařilo získat mnoho kvalitních zpětných odkazů, které jsou alfa omegou každé SEO optimalizace. Míša je navíc velmi zdatná co se analýzy klíčových slov týče a hledání nových příležitostí v obsahovém marketingu. Doporučuji 5/5.
Web: Delibarry.com/cz
Robin Holešínský
Head of Product Delibarry.com
Je obrovský rozdíl, když web vymýšlí pouze majitel webu, nebo jej navrhuje UX specialista a copywriter v jedné osobě. Weby jsou údernější, promyšlenější a s vynikajícím „tahem na branku“. Líbí se mi, že Adam s Míšou dokážou sladit návrh webu tak, aby byl přívětivý jak pro uživatele, tak i pro vyhledávače. Proto pokud nechcete při tvorbě nového webu "šlápnout do bláta", nechte si jej navrhnout od manželů Vránových.
Web: Artweby.cz
Ján Forgáč
Provozovatel webů artweby.cz a artlogo.cz
Míša nám pomáhá už 2 roky s optimalizací pro vyhledávače v oboru s vysokou konkurencí. Díky tomu jsme obvykle na důležité fráze na 1. stránce a daří se nám získávat z vyhledávačů 60 % trafficu a zákazníků. Což nás zachraňuje, protože dělat reklamu neumíme. Některé mnou navržené postupy v SEO, které se zdály jako snadná výhra, mi Míša nedoporučila. Vlastně dost často. Jenže na snadné výhry už to v roce 2022 rozhodně nefunguje, už je na to Google moc chytrý. Rozhodně dejte na Míšu, když vám radí, jak na strategii k získávání zpětných odkazů. Web: nutricbistro.cz
David Brhel, MSc.
majitel Nutric bistro
Ač sám pracuju v IT, tyto oblasti jsem rád přenechal odborníkům. Vše bylo zpracováno velmi pečlivě a vynaložené náklady v desítkách tisíc se nám během tří měsíců vrátily na zvýšeném obratu. Adama Vránu i jeho ženu tudíž mohu s čistým svědomím doporučit.
Martin Skála
Spolumajitel webu a programátor
S paní Matanelli spolupracujeme už cca rok a půl. Je náš první externí dodavatel, který pochopil specifika našeho oboru natolik, že dokáže psát texty, na které jsme pyšní a většinou na nich nenajdu nic, co bych opravil, nebo vylepšil. Krom toho se vypořádá s každou výzvou z oblasti SEO, kterou si na ni vymyslíme. Rozhodně doporučuji. Web: projektory-lampy.cz
Josef Pajskr
Jednatel Web Retail s.r.o., vývoj e-shopu
Ďakujem za príjemnú spoluprácu a teším sa ako bude pokračovať.
Web: Cesty Čínou
Pavel Dvořák
Majitel cestovní kanceláře Bamboome, s.r.o.
Jak se nám spolupracuje s Míšou? Dodržuje termíny a dohody. Pracuje důkladně a důsledně. Přináší spoustu nápadů a podnětů. Má přesah do dalších online marketingových oborů. Děkujeme!
Ladislav Mertlík
majitel
Chtěl bych poděkovat Míše Matanelli za provedenou SEO analýzu webu www.seznamovacivecer.cz. Vše velmi pečlivě a poctivě zpracovala. Jsem spokojen, díky Míšo! Web: seznamovacivecer.cz
Jakub Žwak
Organizátor Seznamovacích večerů
Míša pro mě byla skvělá volba v oblasti SEO a linkbuildingu. Co je pro mě absolutně zásadní je naprostá samostatnost a odbornost, proto spolupracuji už dlouhodobě právě s Míšou. Její důkladné a velmi detailní analýzy dokážou nastavit laťku skutečně vysoko.
Web: naughtyharbor.cz
Patrik Duda
Majitel NH Harbor, s.r.o. a manažer privátu Naughty Harbor