CzechWealth.cz: Dlouhodobá spolupráce

„Učíme lidi obchodovat hlavně Forex, ale i jiné trhy, kdy si zakládáme na praktičnosti a aktuálnosti informací. Prodáváme SW jako nástroj pro obchodování na burze,“ řekl Pavel Ježek. Na podzim roku 2016 hledali někoho šikovného, kdo by pomáhal s internetovým marketingem.

Začátek spolupráce

Když jsme se podívali do Google Analytics, viděli jsme dlouhodobě klesající trend jak z organicu, tak i z dalších kanálů. Pátrali jsme po příčině a připravili jsme analýzu návštěvnosti a následně komplexní SEO analýzu webu. Odhalili jsme několik možných příčin poklesu.

V SEO analýze jsme sledovali a připravili:

Technické SEO

Všimli jsme si několika technických nedostatků a připravili jsme návrhy na vylepšení. Úprava či odstranění těchto nedostatků měla vést k lepší viditelnosti ve vyhledávačích.

Malá analýza klíčových slov

Rychlé zmapování situace, zjištění do 1500 slov. Nešlo o rozsáhlou analýzu, ale o zjištění, jaká slova jsou nejzajímavější z pohledu hledanosti, současných pozic či obtížnosti. Tato malá analýza pomohla při optimalizaci on-page faktorů jednotlivých stránek.

Návrhy na vylepšení on-page

Na základě analýzy klíčových slov jsme navrhli úpravy pro současné stránky. Navrhli jsme také nové vstupní stránky.

Odkazový profil czechwealth.cz a odkazový profil konkurentů

Porovnali jsme odkazové profily czechwealth.cz a konkurentů.

Průběh spolupráce

Na web začalo po úpravách chodit více nových uživatelů a blýskalo se na lepší časy. Vyhodnotili jsme ale, že web se současným vzhledem a s chybovou responzivní verzí nemůže návštěvníkům poskytnou uživatelský komfort. Pustili jsme se tedy do redesignu. Nový web plánujeme spustit v průběhu prosince či na začátku roku 2018.

O výsledcích budeme informovat.

Dodávané služby

  1. Analýza klíčových slov
  2. Odstranění technických chyb
  3. Návrh struktury
  4. Konzultace k obsahu
  5. Zlepšení interního prolinkování
  6. SEO konzultace
  7. Spolupráce při tvorbě nového grafického návrhu

Chcete poradit?

Napište nám!

Klient řekl

S Míšou Matanelli spolupracujeme více než rok. Pomáhá nám s online marketingem pro náš web – průvodce světem burzy. Podle jejich cenných rad a doporučení jsme postupně zlepšovali technický stav webu, optimalizaci webu a jednotlivých stránek a teď jsme se společně vrhli i do takového menšího redesignu. Míša má naši důvěru i v tomto směru. Patří mezi zodpovědné lidi a umí si práci výborně zorganizovat. Mohu doporučit.
Roman Dvořák
trader a partner CzechWealth

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.