Chcete, aby vám vaše online podnikání vydělávalo?

Vítejte na správné adrese

  1. Nechodí k vám na web návštěvnost?
  2. Návštěvníci se ztrácejí?
  3. Plánujete redesign?

Postavit si web není konec konců nic těžkého. Musí mít nějaké menu, obsah a design. Jenže bez správně navržené struktury webu bude váš web nejspíš hůře dohledatelný na fráze či segmenty frází, které uživatelé hledají ve vyhledávačích. Na webu se mohou ztrácet nejen roboti vyhledávačů, ale hlavně lidé.

Jsem SEO konzultantka a linkbuilderka, která svým klientům nabízí užitečnou dlouhodobou spolupráci i jednorázové konzultace.

SEO konzultantka a linkbuilderka

Napište mi

Proč spolupracovat se mnou?

Profesionalita a lidský přístup

Jsem SEO konzultantka a umím linkbuilding. Dočkáte se ode mě lidského a individuálního přístupu. Mám za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarala jsem se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsem tu už nějaký ten pátek

Poradím vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Mám více jak 13 let zkušeností, používám selský rozum a odvádím poctivou práci. Prohlédněte si moje projekty a reference.

Mám pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Důležité milníky

Přijměte pozvání do historie. Podívejme se společně až do pravěku...

2010

V roce 2010

Míša je mladá holka a registruje doménu Ladyvirtual.cz. Vůbec neví, co s ní bude dělat. Virtuální asistentka? Jedno ale ví, říkat si bude Ladyvirtual.