Copywriting aneb aby texty prodávaly

Nehezké texty odpuzují zákazníky a působí nevratné škody. Bez kvalitního copywritingu se neobejde reklama, marketingová komunikace a ani web.

Textový obsah musí zaujmout, polapit a už nepustit. Připravíme vám texty, které toto splní. Při psaní se trefíme „do černého“. Copywriting nebude postrádat vtip, bystrost a originalitu. Protože rozumíme přirozenému vyhledávání, neočekávejte od nás žádný SEO copywriting. Když připravujete web, Adam vám napíše vychytané texty důležité vstupní stránky. Míša vám ráda připraví srozumitelný a hodnotný článek na váš blog.

Degustace textů na webu

Co vás zajímá?

  1. Obsah na web – Zaujměte internetové uživatele a proměňte je v dychtivé čtenáře.
  2. Reklamní texty – Získejte texty pro propagační materiály, newslettery, letáky, atp.
  3. PR články – Oslovte účinně čtenáře a rozšiřte povědomí o svém produktu.
  4. Tiskové zprávy – Dostaňte své sdělení do médií.
  5. Korektury a redakce textů – Nechte si upravit své stávající texty, aby lépe fungovaly.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na copywriting

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář. Hodinová sazba za copywriting je 1.400 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsme plátci DPH.

Pole označená * jsou povinná

(volitelné)

(volitelné)

Dejte nám prosím vědět, pokud preferujete typ komunikace, termín a čas telefonátu (pokud ho preferujete), atd.