Konzultace online marketingu

Nabízíme komplexní konzultace internetového marketingu pro váš e-shop, magazín, web či či nový internetový projekt. Díky našim konzultacím poznáte, jestli se vaše potřeby a představy shodují s potřeby uživatelů internetových služeb.

Nabízíme vám osobní schůzku, na které se seznámíme s vašimi představami a potřebami. Vaše webové stránky jsou marketingovým nástrojem, který, když je dobře nastavený, dokáže být velmi výkonným nástrojem. K nejčastějším oblastem našich konzultací patří: Zvyšování návštěvnosti pomocí různých kanálů, zlepšování webu díky zlepšení textů či více srozumitelnému obsahu, návrh a příprava webu nebo analýza a nastavení Google Analytics.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na konzultace

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář. Hodinová sazba za konzultace je 1.600 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsme plátci DPH.