Tvorba malého a levného webu

Pokud potřebujete jednoduché a dobře fungující webové stránky, obraťte se na mě. Malé a jednoduché weby tvořím na WordPressu.

Můžete se spolehnout, že váš nový web bude chytře navržený a pro návštěvníky i vyhledávače hezky srozumitelný. Při jeho tvorbě na něj mrkne kritickým okem SEO specialista. Budete-li chtít, pomohu vám i s psaním textů, aby ten váš nový web byl hned od začátku zajímavý a přesvědčivý.

01

Drahý web není pro každého

Trápíte se a ptáte se, jak zvýšit návštěvnost právě tomu vašemu webu?

02

Komu doporučuji levný web?

Drobným podnikatelům. Vylepším váš web. Jak? Připravím lákavé texty.

03

Rozumná cena za web

Přizvěte mě k tvorbě nového webu nebo redesignu stávajícího.

04

Proč web právě od mě

Mám zkušenosti s tvorbou nového webu nebo redesignem stávajícího.

Proč spolupracovat se mnou?

Profesionalita a lidský přístup

Jsem SEO konzultantka a umím linkbuilding. Dočkáte se ode mě lidského a individuálního přístupu. Mám za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarala jsem se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsem tu už nějaký ten pátek

Poradím vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Mám více jak 13 let zkušeností, používám selský rozum a odvádím poctivou práci. Prohlédněte si moje projekty a reference.

Mám pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

01

Drahý web není pro každého

Mám za sebou více jak 13 let zkušeností v online marketingu. Za tu dobu jsem se podílela na webových projektech pro malé a střední firmy, měla jsem však i několik příležitostí pracovat na velkých projektech pro korporace.

Vím, že velký webový projekt si nemůže dovolit každý. To máte hned pořádnou analýzu klíčových frází, uživatelský výzkum, benchmarking…  a částka za web letí do nebes.

Proto jsem se rozhodla pomoci těm, kteří na takové řešení nemají peníze, nebo nechtějí celý svůj „marketingový rozpočet“ utratit hned na začátku podnikání, a přesto nechtějí dělat web svépomocí na službách typu Webnode.cz, Wix.com a jim podobných.

SEO analýza
02

Komu doporučuji malý web

Web o několika stránkách na bezplatném CMS WordPress doporučuji drobným podnikatelům a živnostníkům, kteří provozují například malou restauraci, kosmetický salon nebo třeba kadeřnictví.

Pokud míříte výš, doporučuji nechat si vytvořit web s originální grafikou a CMS na míru. Malý chytrý web nabízím těm, kteří web nemají, stavím na zelené louce. Pokud chcete pomoci zlepšit webovou prezentaci, připravím pro vás individuální nabídku služeb.

SEO konzultace
03

Rozumná cena za chytrý web

Malý web vytvořím za částku kolem 39.000 

Do této ceny nepočítáme individuální úpravy koupené grafické šablony. Typicky, když nám řeknete “rád bych měl ten boxík nalevo, ne napravo…” nebo “tu barvu bych chtěl tmavší…”, počítejte s jednotkami hodin práce navíc za běžnou hodinovou sazbu 1.800 . Cena je uvedena bez DPH. Jsem plátce DPH.

Hodinová sazba za služby spojené s tvorbou malého chytrého webu je snížená na 1.300  + DPH.

Analýza klíčových frází
04

Proč malý levný web od mě

Když stavím web na WordPressu, přemýšlím u toho. Neplatíte mi za to, abych „pouze“ nainstalovala administrační systém, naklikala v něm několik stránek a nahrála pár pluginů. Moje přidaná hodnota je ukryta ve znalostech online marketingu a návrhu webu. Když připravuji malý chytrý web, nezapomínáme na:

  1. přemýšlení o cílové skupině,
  2. malou analýzu klíčových frází,
  3. miniprůzkum konkurence,
  4. konzultaci při vyhledání šablony,
  5. marketingové tipy,
  6. pomoc s přípravou obsahu,
  7. konzultaci k tvorbě textů na web.
SEO školení

Klienti řekli

Poptejte web na Wordpressu

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 737 269 794, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

Cenu za web stanovuji individuálně.

Hodinová sazba za jednorázovou konzultaci je 2.700 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsem plátce DPH.