Tvorba malého a levného webu

Pokud potřebujete jednoduché a dobře fungující webové stránky, obraťte se na nás. Malé a jednoduché weby tvoříme na WordPressu. Můžete se spolehnout, že váš nový web bude chytře navržený a pro návštěvníky i vyhledávače hezky srozumitelný. Při jeho tvorbě na něj mrkne kritickým okem UX odborník a SEO specialista. Budete-li chtít, pomůžeme vám i s psaním textů, aby ten váš nový web byl hned od začátku zajímavý a přesvědčivý.

Chci levný a chytrý web

Malý dobrý (chytrý) web

Máme za sebou 10 let zkušeností v online marketingu. Za tu dobu jsme se podíleli na webových projektech pro malé a střední firmy, měli jsme však i několik příležitostí pracovat na velkých projektech pro korporace.

Víme, že velký webový projekt si nemůže dovolit každý. To máte hned pořádnou analýzu klíčových frází, uživatelský výzkum, benchmarking…  a částka za web letí do nebes.

Proto jsme se rozhodli pomoci těm, kteří na takové řešení nemají peníze, nebo nechtějí celý svůj „marketingový rozpočet“ utratit hned na začátku podnikání, a přesto nechtějí dělat web svépomocí na službách typu Webnode.cz, Wix.com a jim podobných.

Proč malý levný web od nás

Když stavíme web na WordPressu, přemýšlíme u toho. Neplatíte nám za to, abychom „pouze“ nainstalovali administrační systém, naklikali v něm několik stránek a nahráli pár pluginů. Naše přidaná hodnota je ukryta ve znalostech online marketingu a návrhu webu. Když připravujeme malý chytrý web, nezapomínáme na:

  • přemýšlení o cílové skupině,
  • malou analýzu klíčových frází,
  • miniprůzkum konkurence,
  • konzultaci při vyhledání šablony,
  • marketingové tipy,
  • pomoc s přípravou obsahu,
  • konzultaci k tvorbě textů na web.

Komu doporučujeme chytrý web

Web o několika stránkách na bezplatném CMS WordPress doporučujeme drobným podnikatelům a živnostníkům, kteří provozují například malou restauraci, kosmetický salon nebo třeba kadeřnictví. Toto řešení není vhodné pro velké podnikání či rozsáhlé weby. Pokud tedy míříte výš, doporučujeme nechat si vytvořit web s originální grafikou a CMS na míru.

Malý chytrý web nabízíme pouze těm, kteří web nemají, stavíme na zelené louce. Pokud chcete pomoci zlepšit webovou prezentaci, připravíme pro vás individuální nabídku našich služeb.

Ukázky malých a levných webů

Zeptejte se na web na WordPressu

Rozumná cena za chytrý web

Malý web vytvoříme za částku kolem 25.000

Do této ceny nepočítáme individuální úpravy koupené grafické šablony. Typicky, když nám řeknete “rád bych měl ten boxík nalevo, ne napravo…” nebo “tu barvu bych chtěl tmavší…”, počítejte s jednotkami hodin práce navíc za běžnou sazbu 1.400 . Cena je uvedena bez DPH. Jsme plátci DPH.

Hodinová sazba za služby spojené s tvorbou malého chytrého webu je snížená na 1.000 + DPH.

Zeptejte se na levný web

Chcete mít svůj malý chytrý web? Zavolejte nám na 774 508 788, nebo vyplňte kontaktní formulář. Těšíme se na spolupráci. 🙂

Jméno *

E-mail *

Telefon

Vaše zpráva

* Vyplňte prosím políčka s hvězdičkou.