Tvorba malého a levného webu

Pokud potřebujete jednoduché a dobře fungující webové stránky, obraťte se na nás. Malé a jednoduché weby tvoříme na WordPressu.

Můžete se spolehnout, že váš nový web bude chytře navržený a pro návštěvníky i vyhledávače hezky srozumitelný. Při jeho tvorbě na něj mrkne kritickým okem UX odborník a SEO specialista. Budete-li chtít, pomůžeme vám i s psaním textů, aby ten váš nový web byl hned od začátku zajímavý a přesvědčivý.

01

Drahý web není pro každého

Trápíte se a ptáte se, jak zvýšit návštěvnost právě tomu vašemu webu?

02

Komu doporučujeme

Vylepšíme váš web. Jak? Zlepšíme použitelnost a připravíme lákavé texty.

03

Rozumná cena za web

Přizvěte nás k tvorbě nového webu nebo redesignu stávajícího.

04

Proč web právě od nás

Přizvěte nás k tvorbě nového webu nebo redesignu stávajícího.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

01

Drahý web není pro každého

Máme za sebou 10 let zkušeností v online marketingu. Za tu dobu jsme se podíleli na webových projektech pro malé a střední firmy, měli jsme však i několik příležitostí pracovat na velkých projektech pro korporace.

Víme, že velký webový projekt si nemůže dovolit každý. To máte hned pořádnou analýzu klíčových frází, uživatelský výzkum, benchmarking…  a částka za web letí do nebes.

Proto jsme se rozhodli pomoci těm, kteří na takové řešení nemají peníze, nebo nechtějí celý svůj „marketingový rozpočet“ utratit hned na začátku podnikání, a přesto nechtějí dělat web svépomocí na službách typu Webnode.cz, Wix.com a jim podobných.

SEO analýza
SEO konzultace
02

Komu doporučujeme malý web

Web o několika stránkách na bezplatném CMS WordPress doporučujeme drobným podnikatelům a živnostníkům, kteří provozují například malou restauraci, kosmetický salon nebo třeba kadeřnictví.

Pokud míříte výš, doporučujeme nechat si vytvořit web s originální grafikou a CMS na míru. Malý chytrý web nabízíme těm, kteří web nemají, stavíme na zelené louce. Pokud chcete pomoci zlepšit webovou prezentaci, připravíme pro vás individuální nabídku našich služeb.

03

Rozumná cena za chytrý web

Malý web vytvoříme za částku kolem 30.000 

Do této ceny nepočítáme individuální úpravy koupené grafické šablony. Typicky, když nám řeknete “rád bych měl ten boxík nalevo, ne napravo…” nebo “tu barvu bych chtěl tmavší…”, počítejte s jednotkami hodin práce navíc za běžnou sazbu 1.600 . Cena je uvedena bez DPH. Jsme plátci DPH.

Hodinová sazba za služby spojené s tvorbou malého chytrého webu je snížená na 1.200  + DPH.

Analýza klíčových frází
SEO školení
04

Proč malý levný web od nás

Když stavíme web na WordPressu, přemýšlíme u toho. Neplatíte nám za to, abychom „pouze“ nainstalovali administrační systém, naklikali v něm několik stránek a nahráli pár pluginů. Naše přidaná hodnota je ukryta ve znalostech online marketingu a návrhu webu. Když připravujeme malý chytrý web, nezapomínáme na:

  1. přemýšlení o cílové skupině,
  2. malou analýzu klíčových frází,
  3. miniprůzkum konkurence,
  4. konzultaci při vyhledání šablony,
  5. marketingové tipy,
  6. pomoc s přípravou obsahu,
  7. konzultaci k tvorbě textů na web.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na web na Wordpressu

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.