CestyCinou.sk: linkbuilding a redesign webu

Pavel Dvořák za námi přišel s následujícím požadavkem: „Chci zvýšit čtenost blogu, sledovanost vlogu (www.cestycinou.tv), zvýšit konverze do newsletteru a hlavně prodat moje netradiční zájezdy do Číny.“ A tak jsme se pustili do spolupráce. Cestu nám ale komplikoval samotný web.

Začátek spolupráce

S Pavlem Dvořákem jsme začali spolupracovat v květnu 2016. Vyhodnotili jsme, že původní Wordpress šablona není pro prodej zájezdů dostačující, proto jsme se pustili do hledání vhodnější šablony. Zjednodušili jsme strukturu webu, zapracovali na interním prolinkování, jednotlivé vstupní stránky lépe optimalizovali.

Průběh spolupráce

Do projektu byl až později přizván programátor, Tomáš Matonoha, který nám pomohl s nastavením Wordpressu a drobným kódováním, na které jsme byli už krátcí. Nutno ale říci, že si téměř celý web postavil klient sám.

Po spuštění webu v novém „kabátku“ začal být konečně viditelný na důležité fráze. Tahle změna ale sama o sobě nestačila a tak jsme se s klientem pustili do dlouhodobého získávání zpětných odkazů.

Chcete poradit?

Napište nám!

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.