Linkbulding aneb získávání zpětných odkazů

Zpětné odkazy jsou důležité pro váš web. Bez nich bude jen stěží nalezitelný ve vyhledávačích. Přestože vyhledávače používají více než 200 signálů pro hodnocení webových stránek, hypertextové odkazy jsou stále jedním z nejdůležitějších signálů.

Linkbuilding může být časově náročný a frustrující pro toho, kdo se v oboru neorientuje. Samotný termín „linkbuilding“ je také trochu zastaralý a mnohem raději domlouváme skutečnou spolupráci mezi klientem a partnerem, který odkazuje na jedinečný obsah.
01

Dlouhodobě a přirozeně

Získávání zpětných odkazů se tedy ideálně děje přirozeně, dlouhodobě a na místech, kde o to uživatelé stojí.

02

Strategie linkbuildingu

Na začátku připravíme strategii a harmonogram. Společně budujeme opravdové partnerství, píšeme články...

03

S čím pomůžeme?

Vyhledávání vhodných webů, kontaktování webů, návrhy na umístění odkazů, návrhy reklam (jejich znění), ...

04

Reporting výsledků

Formu výstupu probíráme vždy na začátku spolupráce, případně v průběhu upravíme k vaší spokojenosti.

Co zpětné odkazy přinesou?

Návštěvnost ze získaných odkazů

Získáváme takové odkazy, které přináší relevantní návštěvnost přímo z těchto zdrojů. Pokud přivádějí, je to jasný důkaz, že forma umístěného odkazu je pro čtenáře lákavá.

Zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů

Po nějaké době (závisí na více vlivech jako konkurence, budgetu pro linkbuilding, stávajícím odkazovém profilu, práce na obsahu, atd.) se začne zvyšovat návštěvnost z vyhledávačů.

Zvyšování povědomí o brandu

Pomocí linkbuildingu přichází vaše značka do povědomí lidí.

Zvýšení konverzí

Pokud se daří zvyšovat návštěvnost, více lidí provede požadovanou akci na vašem webu. Mnohem větší vliv na úspěšnost konverzí má použitelnost webu.

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

01

Dlouhodobě a přirozeně

Získávání zpětných odkazů se tedy ideálně děje přirozeně, dlouhodobě a na místech, kde o to uživatelé stojí. Již dávno nejde jenom o zlepšení viditelnosti webu na klíčové fráze, ale také o přivádění návštěvníků přes tyto odkazy (kliknou na odkaz, protože je zajímá).

Nepřirozeně pro roboty vyhledávačů působí, pokud web získá spoustu odkazů v několika měsících a pak je ticho po pěšině. Proto je důležité jít cestou získávání hodnotných odkazů přirozenou rychlostí, než honit se za co největším počtem odkazů.

SEO konzultace
SEO analýza
02

Proč je nutná strategie?

Bez strategie nevíme, čeho chceme dosáhnout. Jaký je plán na další měsíce. Na začátku připravíme strategii a harmonogram na několik měsíců. Společně budujeme opravdové partnerství, píšeme články, stáváte se autoritou ve svém oboru a tím pádem je větší šance, že se na vás začne přirozeně odkazovat. Díky strategii budeme všichni vědět: o co se budeme snažit, co chceme dělat, kdy to chceme dělat, jak to chceme dělat, co budete dělat vy a s čím od vás potřebujeme pomoci.

03

S čím pomůžeme?

  1. Vyhledávání vhodných webů
  2. kontaktování webů
  3. návrhy na umístění odkazů
  4. návrhy reklam (jejich znění)
  5. SEO konzultace
  6. dohoda partnerství
  7. náměty na rozšíření obsahu
  8. krátké reporty (získané odkazy a požadavky na vás, co bude potřeba v následujícím měsíci
  9. konzultace a vymýšlení další strategie
  10. v nutném nebo vhodném případě i psaní článků
Analýza klíčových frází
SEO školení
04

Reporting

Formu výstupu probíráme vždy na začátku spolupráce, případně v průběhu upravíme k vaší spokojenosti. Chceme, abyste dostali výstup či report takový, který vám bude sedět a kterému budete rozumět.

Vždy dostanete seznam získaných odkazů za dohodnuté období. Také informace, na co se chystáme dále a s čím od vás budeme potřebovat pomoci.

Naši klienti řekli

Zeptejte se na linkbuilding

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 737 269 794, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář. Hodinová sazba za SEO služby je 1.800 Kč (cena za hodinu bez DPH). Zatím nejsem, ale brzy budu plátcem DPH.