Linkbuilding

Zpětné odkazy jsou důležité pro váš web. Bez nich bude jen stěží nalezitelný ve vyhledávačích. Přestože vyhledávače používají více než 200 signálů pro hodnocení webových stránek, hypertextové odkazy jsou stále jedním z nejdůležitějších signálů.

Linkbuilding může být časově náročný a frustrující pro toho, kdo se v oboru neorientuje. Samotný termín “linkbuilding” je také trochu zastaralý a mnohem raději domlouváme skutečnou spolupráci mezi klientem a partnerem, který odkazuje na jedinečný obsah.

Chci získávat odkazy

Zeptejte se nás na pomoc se získáváním odkazů

Naše cena

Hodinová sazba za služby spojené s linkbuildingem je 1.400 Kč bez DPH. Jsme plátci DPH.

Zeptejte se

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 774 508 788, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

Jméno *

E-mail *

Telefon

Vaše zpráva

* Vyplňte prosím políčka s hvězdičkou.

Co získávání zpětných odkazů přinese?

Návštěvnost ze získaných odkazů

Získáváme takové odkazy, které přináší relevantní návštěvnost přímo z těchto zdrojů. Pokud přivádějí, je to jasný důkaz, že forma umístěného odkazu je pro čtenáře lákavá.

Zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů

Po nějaké době (závisí na více vlivech jako konkurence, budgetu pro linkbuilding, stávajícím odkazovém profilu, práce na obsahu, atd.) se začne zvyšovat návštěvnost z vyhledávačů.

Zvýšení konverzí

Pokud se daří zvyšovat návštěvnost, více lidí provede požadovanou akci na vašem webu. Mnohem větší vliv na úspěšnost konverzí má použitelnost webu.

Zvyšování povědomí o brandu

Pomocí linkbuildingu přichází vaše značka do povědomí lidí.

Jak na to?

Přirozeně a dlouhodobě

Získávání zpětných odkazů se tedy ideálně děje přirozenědlouhodobě a na místech, kde o to uživatelé stojí. Již dávno nejde jenom o zlepšení viditelnosti webu na klíčové fráze, ale také o přivádění návštěvníků přes tyto odkazy (kliknou na odkaz, protože je zajímá).

Proč musí být linkbuilding dlouhodobý?

Weby, které uživatelé internetu vyhodnotí jako zajímavé, přichází odkazy téměř neustále. Lidé o tématu diskutují a vloží odkaz na web, který problém hezky vysvětluje. Nebo někdo na svém blogu napíše článek a odkáže na web, kde čtenář najde více informací. Někdo může vložit odkaz na svůj web do sekce “zajímavé odkazy”, pokud vyhodnotí, že jeho čtenáři takový odkaz ocení. Děje se tak tedy dlouhodobě. Nepřirozeně pro roboty vyhledávačů působí, pokud web získá spoustu odkazů v několika měsících a pak je ticho po pěšině. Proto je důležité jít cestou získávání hodnotných odkazů přirozenou rychlostí, než honit se za co největším počtem odkazů.

Proč potřebuji strategii?

Bez strategie nevíme, čeho chceme dosáhnout. Jaký je plán na další měsíce.

Na začátku připravíme strategii a harmonogram na několik měsíců. Samotný linkbuilding by měl probíhat minimálně 6 měsíců s námi. Mezitím pochytíte více věcí a budete takový “svůj přirozený linkbuilding” dělat sami. To je vlastně ideálně stav. Budujete opravdové partnerství, píšete články, stáváte se autoritou ve svém oboru a tím pádem je větší šance, že se na vás začne přirozeně odkazovat.

Budeme vědět:

 • O co se budeme snažit,
 • co chceme dělat,
 • kdy to chceme dělat,
 • jak to chceme dělat,
 • co budete dělat vy,
 • s čím od vás potřebujeme pomoci.

Naše měsíční práce obsahuje

 • Vyhledávání vhodných webů,
 • kontaktování webů,
 • návrhy na umístění odkazů,
 • návrhy reklam (jejich znění),
 • SEO konzultace,
 • dohoda partnerství,
 • náměty na rozšíření obsahu,
 • krátké reporty (získané odkazy a požadavky na vás, co bude potřeba v následujícím měsíci,
 • konzultace a vymýšlení další strategie,
 • v nutném nebo vhodném případě i psaní článků.

Výstupy a reporting získaných odkazů

Formu výstupu probíráme vždy na začátku spolupráce, případně v průběhu upravíme k vaší spokojenosti. Chceme, abyste dostali výstup či report takový, který vám bude sedět a kterému budete rozumět.

Vždy dostanete seznam získaných odkazů za dohodnuté období. Také informace, na co se chystáme dále a s čím od vás budeme potřebovat pomoci.