Linkbulding aneb získávání zpětných odkazů

Zpětné odkazy jsou důležité pro váš web. Bez nich bude jen stěží nalezitelný ve vyhledávačích. Přestože vyhledávače používají více než 200 signálů pro hodnocení webových stránek, hypertextové odkazy jsou stále jedním z nejdůležitějších signálů.

Linkbuilding může být časově náročný a frustrující pro toho, kdo se v oboru neorientuje. Samotný termín „linkbuilding“ je také trochu zastaralý a mnohem raději domlouvám skutečnou spolupráci mezi klientem a partnerem, který odkazuje na jedinečný obsah.

01

Dlouhodobě a přirozeně

Získávání zpětných odkazů se tedy ideálně děje přirozeně, dlouhodobě a na místech, kde o to uživatelé stojí.

02

Strategie linkbuildingu

Na začátku připravím strategii a harmonogram. Společně budujeme opravdové partnerství, píšeme články...

03

S čím pomohu?

Vyhledávání vhodných webů, kontaktování webů, návrhy na umístění odkazů, návrhy reklam (jejich znění), ...

04

Reporting výsledků

Formu výstupu probíráme vždy na začátku spolupráce, případně v průběhu upravím k vaší spokojenosti.

Co zpětné odkazy přinesou?

Návštěvnost ze získaných odkazů

Získávám takové odkazy, které přináší relevantní návštěvnost přímo z těchto zdrojů. Pokud přivádějí, je to jasný důkaz, že forma umístěného odkazu je pro čtenáře lákavá.

Zvýšení návštěvnosti z vyhledávačů

Po nějaké době (závisí na více vlivech jako konkurence, budgetu pro linkbuilding, stávajícím odkazovém profilu, práce na obsahu, atd.) se začne zvyšovat návštěvnost z vyhledávačů.

Zvyšování povědomí o brandu

Pomocí linkbuildingu přichází vaše značka do povědomí lidí.

Zvýšení konverzí

Pokud se daří zvyšovat návštěvnost, více lidí provede požadovanou akci na vašem webu. Mnohem větší vliv na úspěšnost konverzí má použitelnost webu.

Proč spolupracovat se mnou?

Profesionalita a lidský přístup

Jsem SEO konzultantka a umím linkbuilding. Dočkáte se ode mě lidského a individuálního přístupu. Mám za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarala jsem se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsem tu už nějaký ten pátek

Poradím vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Mám více jak 13 let zkušeností, používám selský rozum a odvádím poctivou práci. Prohlédněte si moje projekty a reference.

Mám pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.

01

Dlouhodobě a přirozeně

Získávání zpětných odkazů se tedy ideálně děje přirozeně, dlouhodobě a na místech, kde o to uživatelé stojí. Již dávno nejde jenom o zlepšení viditelnosti webu na klíčové fráze, ale také o přivádění návštěvníků přes tyto odkazy (kliknou na odkaz, protože je zajímá).

Nepřirozeně pro roboty vyhledávačů působí, pokud web získá spoustu odkazů v několika měsících a pak je ticho po pěšině. Proto je důležité jít cestou získávání hodnotných odkazů přirozenou rychlostí, než honit se za co největším počtem odkazů.

SEO konzultace
02

Proč je nutná strategie?

Bez strategie linkbuildingu nevím, čeho chcete dosáhnout. Jaký je plán na další měsíce.

Na začátku připravím strategii a harmonogram na několik měsíců. Společně budujeme opravdové partnerství, píšeme články, stáváte se autoritou ve svém oboru a tím pádem je větší šance, že se na vás začne přirozeně odkazovat. Díky strategii budeme všichni vědět: o co se budeme snažit, co chceme dělat, kdy to chceme dělat, jak to chceme dělat, co budete dělat vy a s čím od vás potřebujeme pomoci.

SEO analýza
03

S čím pomohu?

  1. Vyhledávání vhodných webů
  2. Kontaktování webů
  3. Návrhy na umístění odkazů
  4. Návrhy reklam (jejich znění)
  5. SEO konzultace
  6. Dohoda partnerství
  7. Náměty na rozšíření obsahu
  8. Krátké reporty (získané odkazy a požadavky na vás, co bude potřeba v následujícím měsíci
  9. Konzultace a vymýšlení další strategie
  10. Psaní článků
Analýza klíčových frází
04

Reporting

Formu výstupu probírám vždy na začátku spolupráce, případně v průběhu upravím k vaší spokojenosti. Chci, abyste dostali výstup či report takový, který vám bude sedět a kterému budete rozumět.

Vždy dostanete seznam získaných odkazů za dohodnuté období. Také informace, na co se chystám dále a s čím od vás budu potřebovat pomoci.

SEO školení

Klienti řekli

Poptejte linkbuilding

Máte zájem o spolupráci? Zavolejte 737 269 794, napište: info@ladyvirtual.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.

Hodinová sazba pro dlouhodobou spolupráci je 1.800 Kč (cena za hodinu bez DPH).

Hodinová sazba za jednorázovou konzultaci je 2.700 Kč (cena za hodinu bez DPH). Jsem plátce DPH.