Recenze workshopu analýzy klíčových frází od Pavla Ungra. Určitě běžte!

PavelUngr111

Pavel Ungr: „Dám vám návod, jak na analýzu klíčových slov. Je na vás, co s tímto know-how uděláte.“

Na studiu u Pavla

logo-pavel-ungr

Vydala jsem se na workshop bývalého kolegy, kamaráda a SEO odborníka Pavla Ungra. Zajímalo mě, jak přistupuje k analýze klíčových slov a jestli ukáže nějaké nástroje, které mi zpříjemní život a zrychlí práci při časově náročných analýzách.

Na workshop mě nalákal jeho článek o pomocníku nejen pro SEO konzultanty od Filipa Podstavce, hustokrutopřísném Marketing Mineru. Kdo ještě nevyzkoušel, neváhejte. Nástroj nabízí spoustu zajímavých ulehčovátek pro SEO odborníky, linkbuildery i ppcčkaře.

Workshop letem světem

Rozhodla jsem se.

Nebudu vynášet na světlo to, co jsem se u Pavla dozvěděla. Jeho školení stojí za ty peníze a osobní účast.

No dobře, tak aspoň trošku. 🙂

logo-open-refine

Workshop analýzy klíčových frází je živelný a bude se na vás valit spousta, pravděpodobně nových, informací. Pavel vám ale rád poradí. Další pomocnou berličkou vám bude dokument s odkazy na všechny možné nástroje, které u analýzy klíčových frází využijete. Zároveň s tímto seznamem jsme dostali pár základních GREL příkazů od OpenRefine, které se pro analýzu klíčových frází hodí.

Co jsem si dále odnesla?

  • Praktické využití těchto GREL příkazů v praxi. Sice jsem byla na workshopu OpenRefine od Filipa, ale za pár dní po vzdělávání jsme rodila Lily Aničku a nové know-how se mi částečně s porodem odplavilo z těla. 🙂
  • Pavel postupoval krok za krokem, takže jsem si odnesla také ujištění, že při analýze klíčových frází nic nevynechávám.
  • Kromě nástroje Marketing Miner jsem se dozvěděla o rozšíření LinkClump a online nástroji PhoenixTools. K čemu se používají? Prozkoumejte, nebo jděte na workshop, jako já. 🙂

Běžte na to! Ale asi až v roce 2016

Běžte na workshop k Pavlovi, jestli se chcete naučit něco přínosného. Do školící místnosti ale nevstupujte, pokud s analýzou klíčových frází nemáte vůbec žádné zkušenosti. Pracovní seminář od samého začátku nabírá na obrátkách a účastníci si nemohou dovolit žádné zvolněni. Jsou pak nadobro ztraceni v hlubinách nevědomosti. Ne, že by Pavel neměl trpělivost vysvětlovat a pomáhat každému zvlášť, ale čas to bohužel nedovolí. Informací je tolik, že by si určitě zasloužily i 2 dny workshopování.

Pokud se na workshop chystáte, tuším, že si budete muset počkat do roku 2016. To může možná zamrzet, na druhou stranu máte dostatek času zkoušet klasifikační analýzy klíčových frází s nástroji Marketing Miner nebo Open Refine.

logo-marketing-miner

Než se na akci vydáte, mějte v malíčku tyto nástroje:

S dalšími nástroji pomůže Pavel na workshopu!

100% doporučuji

Z Pavlova klíčového workshopu jsem neodešla vůbec zklamaná, naopak. Díky odbornému výkladu a praktickému cvičení jsem vlastní know-how doplnila o spoustu zajímavých informací a nástrojů, které stojí za využití při analýze klíčových slov.

O čem ještě píšu

Napište nám komentář