Vaničkování: Debil přivedl 30.000 návštěv

I s malým rozpočtem lze dosáhnout velkého cíle. Věnujte místo financí svůj čas a své zkušenosti z oboru. Na online marketing nemusíte mít měsíčně desetitisíce. Stačí mít hodně chutě do práce, dobré nápady a čas je uskutečňovat. Nečekat, že s novým webem přijde všechno samo. Zde je hezká ukázka toho, že i levnější řešení může v méně konkurenčním prostředí přinést výsledky. Že obsah je král. A že děti frčí vždy.

Začátek spolupráce

Chtěla jsem to! Chtěla jsem vyzkoušet “vaničkování doma pro mimina” pro Lily Aničku. V Motole jsme našli leták Vandy Schreierové, na kterém se proháněl kreslený delfín a mával nad průzračnou vodní vlnou jako z reklamy na Dobrou vodu. “Honem, podívám se na webové stránky,” běžela jsem doma k počítači. Ajaj. Z obrázkového rozcestníku jsem se po kliknutí na jediný odkaz dostala na stránky zdarma, vytvořené na systému Wix.com. Kouzlo krásné domény www.vanickovani.cz bylo fuč. Pak už to šlo ráz na ráz. S Vandou jsme se staly každá té druhé zákaznicí a vzájemně zjišťovaly potřeby té druhé. Vanda Schreierová (alias Teta Vaničková) úspěšně odvaničkovala Lily Aničku a my jsme Vandě postavili web na WordPressu.

Bez grafika a programátora

Od začátku jsme věděli, že na vytvoření nového webu jsou nižší náklady a není možné využít grafika, ani programátora. Přesto jsme do webu chtěli dát vše, co víme a známe, aby klientce Vandě web fungoval a přiváděl relevantní návštěvníky.

Jak jsme Vandě nastartovali byznys

  • Mini průzkumy: S Vandou jsme podrobně probrali cílové skupiny, konkurenci a problémy, se kterými by mohl nový web pomoci.
  • Placená šablona: Našli jsme šablonu, která odpovídala představě i bez grafických úprav.
  • Příprava CMS WordPress: Nainstalovali jsme WordPress.
  • Obsah pro nový web: Obsah jsme použili částečně z původní prezentace, částečně je sama Vanda připravila.
  • Nové logo: Vanda si sama připravila logo pro nový web. Zbavila se tak maminky s bříškem, resp. silueta maminky “porodila” :)

Výsledky spolupráce

Organická návštěvnost

Web Péče o miminko – vaničkování byl spuštěný 14.10.2014 a návštěvnost z vyhledávačů se začala pomalu ale jistě zvyšovat.
Návštěvnost z vyhledávačů pro www.vanickovani.cz

Návštěvnost z vyhledávačů pro www.vanickovani.cz

Způsob propagace webu

Vanda hotový web neuzavřela a nic neponechala náhodě. Okamžitě začala psát moc hezké a čtivé články do novinek i poradny. Článek vždy pustila do světa formou sponzorovaného příspěvku na Facebooku a vlna zájmu na sebe nenechala dlouho čekat. Článek s vtipným názvem Mám doma debila přivedl nejen nové návštěvníky, ale také poptávky a zpětné odkazy získané přirozenou cestou.
Vyšel článek Mám doma debila

Vyšel článek Mám doma debila

Na článek od jeho propagace na konci října 2014 do dnešního dne přišlo více, než 30.000 návštěv.

Chcete poradit?

Napište nám!

V Motole jsme našli leták Vandy Schreierové, na kterém se proháněl kreslený delfín
Původní úvodní obrázek na www.vanickovani.cz
Nové logo pro www.vanickovani.cz

Klient řekl

Míša je múza, která vás při tvorbě svého podnikání bude inspirovat dál díky svým otázkám, které nutí k zamyšlení. Už je to nějaký čas, kdy jsme spolu s Míšou spolupracovaly poprvé a ráda se k ní vracím pro další služby, protože jsem moc spokojená a podnikání se daří. Míša má nápad, styl, pracovní morálku a hlavně nakopne vaše podnikání správným směrem. Web: vanickovani.cz
Vanda Schreierová
instruktorka plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.