Kurzyuzuzy.cz: web a odkazy pro výtvarku

„Dobrý den, jsme spolek nabízející výtvarné kurzy a potřebovali bychom uvést stávající web do kondice, aby byl připraven v přednějších pozicích na nábor nových klientů (do konce srpna) www.kurzyuzuzy.cz,“ ozvala se klientka v únoru 2016.

A tak jsme se pustili do spolupráce.

Začátek spolupráce

Klientka poptávala původně získávání zpětných odkazů kvůli dlouhodobému propadu pozic. Zřejmě za to mohl zastaralý, špatně prolinkovaný web, nedostatek obsahu a spam odkazy. Po chvilce komunikace jsme zjistily, že na to musíme jít od samotného webu. Byl nedostačující, smutný, neresponzivní a chtělo to změnu. Společně s Janou Beránkovou jsme postavily nový web na Wordpressu. Připravila jsem malou analýzu klíčových frází a návrh struktury. Jana s klientkou se pak pustily do díla.

Průběh spolupráce

Po spuštění nového webu se jsem se společně s klientkou začaly věnovat content marketingu. Klientka se také se pilně učila, jak získat odkazy od tématicky podobných webů.

Dodávané služby

  1. Analýza klíčových slov
  2. Návrh struktury
  3. Konzultace k obsahu
  4. SEO konzultace a dlouhodobý linkbuilding

Chcete poradit?

Napište nám!

Klient řekl

Před půl rokem jsem se pustila do hledání SEO konzultanta. To když můj web ztrácel pozici za pozicí. Nakonec jsem dostala doporučení na paní Míšu. Od počátku mi velmi trpělivě vysvětlovala vše od úplných základů, radila, co mám dělat když… Navrhla strategii. Na mé dotazy reagovala rychle, pravidelně, vše řešila pohotově. Spolehlivá, lidská, s dobrými nápady - doporučuji. Web: www.kurzyuzuzy.cz
Zuzana Klápšťová
vedoucí Ateliéru ŠUM

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.