Co z toho dítěte bude? Markeťák? SEO specialista? Copywriter?

Focení v ateliéru Jaja

Naše síly se spojily a to doslova a do písmene. Procházíme si dalším rokem změn. Náročnost soužití roste exponenciální křivkou od dob sbližování. Řítíme se plnou parou do rodičovských povinností a pevně věříme, že nás v této rychlosti nic nezastaví. Že jako listí ze suchých stromů opadá to nepodstatné a my se budeme věnovat našim snům, dětem a sami sobě.

Řekli jsme si „ano“…

… a teď si pokládáme otázku z nadpisu.

Svatební obřad v Tichém údo

Svatební obřad v Tichém údo

Bylo to romantické, nestandardní, osobité. A celkem za málo kaček. Nevěsta měla tenisky a ženich upekl úžasné svatební koláčky. Během svatby se neudálo nic převratného. Neporodila jsem. Nikdo se neopil. Nikdo neprotestoval. Ale všichni byli moc fajn. Příbuzní, kamarádi i ti, kteří byli do svatby zapojeni v samotném finále.

Svatební koláčky od Adama

Svatební koláčky od Adama

„Samotným finále“ nazvěme celé období měsíčních příprav. Před tím nebylo nic. Snad jen čekání na vyřízení mého rozvodu prvního manželství nebo obava z toho, jestli porodím před „ano“ nebo ne.

Adam nenechal své povolání projektový manažer „doma“  a svatbu řídil s humorem a rozhodností sobě vlastní. I prstýnek si na obřadu sám navlékl, no považte :)!

Kde došlo ke spojení internetového marketingu?

Středobod svatebního obřadu byl pod bílým altánem (jsme jeho vlastníky a nabízíme k pronájmu ;)) na břehu rybníka v Tichém údolí v Úněticích. Vystrašeni hrůzou z pohledu na malý snímek obřadní síně Prahy 13 jsme se rozhodli pro obřad v přírodě na našem oblíbeném místě.

Obřadní síň Prahy 13

Obřadní síň Prahy 13

Komu děkujeme?

Rádi bychom poděkovali všem lidem, kteří se na přípravách a samotné svatbě podíleli a účastnili. Kdo všechno to byl a o co se postaral?

Začalo to naší ex-kolegyní a kamarádkou z Dobrého webu, Dášou Kohoutovou Plotěnou, která kromě toho, že vás dokáže vzdělat od A do Zet, vás také může nafotit a jako bonus přidat smích, vtipnou historku nebo pár akordů.

Focení s Dášou Kohoutovou

Focení s Dášou Kohoutovou

O občerstvení a spánek se postarala paní Míša Mrhálková s manželem z našeho oblíbeného únětického posezení U Lasíků. „Rodinnou občerstvovnu v Tichém údolí“ prostě milujeme kvůli nezaměnitelné atmosféře (při návštěvě na vás dýchne domácí pohoda a prázdniny na venkově), báječným koláčům Míši a Únětickému pivu, které do vás padá samo. Rozhodli jsme po obřadu zajít na jahodový, špenátový, pesto, makový, hruškový… koláč a přípitek.

Rodinná občerstvovna v Tichém údolí - U Lasíků

Rodinná občerstvovna v Tichém údolí – U Lasíků

Hudbu mít, či nemít? Samozřejmě, že mít. A to ideálně v podání Vládi Rokoského, 1/2 skupiny The Riverman. Jejich písničky si můžete stáhnout na webu nebo na BandZone.cz, kde si je můžete v klidu pouštět až do zblbnutí. Tak jsem to dělala já, když jsem Vláďu přijímala do Dobrého webu na linkbuilding. Bylo mi jasný, že tenhle kluk musí linky ne nakoupit, ale vyzpívat. Posuďte sami.

The Riverman, Vladimír Rokoský

The Riverman, Vladimír Rokoský

O fotografie před svatbou i na svatbě se postarala do té doby nám neznámá fotografka Jana Fröhlichová. „Vyzkoušela“ si nás už u sebe v ateliéru. Padli jsme si do oka a domluvili jsme se na focení svatebního dne z větší části za výpomoc s webíkem. Jana byla velmi ochotná a dorazila i přes bolesti zad na obřad. Doufám, že se hodí co nejdříve dohromady!

Focení v ateliéru Jaja

Focení v ateliéru Jaja

Pořádně jsme se dokrmili na svatební hostině v oblíbeném únětickém pivovaru. Tož ten výčepní byl nějaký svérázný, to ano. Ale to nás neodradilo od předkrmu (škvarková pomazánka nebo pivní sýr), tradiční hovězí polévky s knedlíčkem (velkým jak Brno!) a já v tu chvíli již s manžou 🙂 jsme to „docpali“ dvouručákem. Tedy Adam. Já ho ještě i večeřela. Adam rozbil a uklidil po sobě talíř, dostal žehličku jako svatební dar a Mimi dva řízky. Myslím, že jsme byli všichni spokojení.

Dvouručák na svatební hostině

Dvouručák na svatební hostině

O zkrášlení nevěsty, tedy mě, se postaraly dvě velmi příjemné ženské z kosmetického salónu Clair v Úněticích. Klára a Marika – dcera a maminka. Osoby, které přesně zapadají do pohádkových Únětic. Díky nim jsem se na svatbě cítila velmi příjemně.

Líčení v salónu Clair

Líčení v salónu Clair

Svatební kytku chytila po vzájemné dohodě moje modrovlasá kamarádka a svědkyně Petra (pánové, na vdavky je tedy připravena). Protože jsem od začátku počítala s tím, že není na kolektivní sporty, nechtěla jsem svatební kytici vázat, ale jenom svázat. A dočkala jsem se. Obyčejnější kytku svázanou režnou nití si snad žádná nevěsta dobrovolně nepřála. O krásné chrysantémy se postaralo květinářství na Suchdole.

Víly a modrovlásky

Víly a modrovlásky

O kopretiny na dortu (pomyslná sladká tečka) a celý dort se postarala Míša Budková, moje bývalá spolužačka z ČVUT. Je to velmi šikovná pečka, o čem svědčí nepřeberné množství fotografií dortů a sladkého mlsání na Facebooku a každý den nová slova chvály. Doporučujeme s klidnou hlavou, ještě dnes se oblizujeme až za ušima.

Kopretinový čokoládový dort s banány a oříšky

Kopretinový čokoládový dort s banány a oříšky

Komu ještě poděkovat? Všem účastníkům „zájezdu“. Petře za pomoc při přípravách den před svatbou, Vincíkům z Loun za dobrou náladu, Maňákům a jejich omladině za „čerstvý vítr“ na svatbě, naší Mimi za souhlasný štěkot před mým „ano“, našemu miminku, že to ještě vydrželo v bříšku, obchodu Fler.cz za spoustu kopretin (kopretinový věneček od jitkitypolštářek od jana61 a kopretinkové tenisky od ivcatko) a nakonec i těm úředním šimlům za jeden rozvod a jedno oddání.

Miluju Tě Adámku!

Nakonec ukázka mé vlastní tvorby z pozvánky:

Bereme se, je to jasné,
každý krtek z toho žasne.
 
Opice a ani veverky,
nedělají z toho kovbojky.
 
Přijďte k rybníku na obřad,
do toho života nám trochu popřát.
Autor: LadyVirtual.cz 

O čem ještě píšu