DatovyDetektiv.cz: web pro datové analytiky

Pro datové analytiky z BizzTreat s.r.o. jsme připravili microsite DatovyDetektiv.cz. Vstupní stránky jsou zejména zaměřené na konkrétní persony, které vznikly z cílových skupin. Cílem bude sbírat leady na zkušební implementaci na 1 měsíc, kdy klient neplatí nástroje, ale pouze čas na implementaci.

Začátek spolupráce

S Radovanem Jirkou z BizzTreat jsme se začali scházet v březnu 2017. Adam na společných workshopech zjišťoval cíle připravovaného webu.

Dodávané služby

  1. Analýzu vyhledávacích dotazů
  2. Obsah pro jednotlivé vstupní stránky
  3. Wireframy
  4. Odborný dohled nad tvorbou webu
  5. Kontrola před spuštěním
  6. Tvorba dalšího obsahu
  7. Příprava případové studie Slevomatu
  8. Návrh newletterů

Chcete poradit?

Napište nám!

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.