Projektory-lampy.cz: Redesign a linkbuilding

Projektory-lampy.cz je web našeho klienta, se kterým spolupracujeme velmi dlouho a rádi. Potkali jsme se v době, kdy se rozhodl udělat redesign webu.

Míša zpracovala analýzu klíčových slov a navrhla změny ve struktuře. Adam navrhl skici a wireframy a texty pro několik typových stránek.

Začátek spolupráce

Do projektu jsme se připojili na začátku roku 2015.

Výsledky spolupráce

Vojta Kotous připravil moc pěkný grafický návrh a majitel e-shopu si web naprogramoval. Redesignový web spatřil světlo světa 11.7.2016.

Dodávané služby

  1. Rozsáhlá klasifikační analýza klíčových slov
  2. Návrh struktury
  3. Konzultace k obsahu
  4. Návrh webu – skici a wireframy
  5. Konzultace ke grafickým návrhům
  6. SEO konzultace a dlouhodobý link building (od října 2015 až června 2017)

Wireframy

Pro klienta jsme připravili mj. i wireframy

Líbí se vám tento projekt?

Klient řekl

S paní Vránovou spolupracujeme už cca rok a půl. Je náš první externí dodavatel, který pochopil specifika našeho oboru natolik, že dokáže psát texty, na které jsme pyšní a většinou na nich nenajdu nic, co bych opravil, nebo vylepšil. Krom toho se vypořádá s každou výzvou z oblasti SEO, kterou si na ni vymyslíme. Rozhodně doporučuji. Web: projektory-lampy.cz
Josef Pajskr
Jednatel Web Retail s.r.o., vývoj e-shopu

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.