SUPERZOO.cz: analýzy a linkbuilding

Když prodejce chovatelských potřeb, Super ZOO, stavěl nový web, zpracovali jsme pro něj 4 rozsáhlé klasifikační analýzy. O 2 roky později jsme se společně pustili do úspěšného linkbuildingu. Také jsme připravovali obsah pro „školu SUPER ZOO“ a optimalizovali vstupní stránky. Výsledkem byl nárůst návštěv za spolupráci s námi o +50 %

Začátek spolupráce

V roce 2014 jsme pro prodejce chovatelských potřeb, Super ZOO, jsme zpracovávali klasifikační analýzy klíčových frází pro několik kategorií:

  1. psi
  2. kočky
  3. akvaristiku
  4. hlodavce

Jednotlivé klasifikační analýzy byly velmi rozsáhlé. Výstupem byl návrh struktury pro výše uvedené kategorie, návrhy URL adres, filtrů a titulků.

Průběh spolupráce

O 2 roky později jsme se pustili do link buildingu. Počet návštěv za spolupráci s námi vzrostl o 50 %. Počet objednávek vzrostl o více než 100 %, oproti stejnému období minulý rok.

Zvedli jsme viditelnost i návštěvnost jednotlivým prodejnám.

Dodávané služby

  1. 4 rozsáhlé analýzy klíčových frází
  2. Návrh struktury
  3. Konzultace k obsahu
  4. SEO konzultace a dlouhodobé získávání zpětných odkazů

Chcete poradit?

Napište nám!

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.