SBSPartners: web a marketing pro advokáty

Pro advokáty spolupracující pod značkou SBS Partners jsme společně s web design studiem Artweby.cz připravili webové stránky s originální grafikou a CMS na míru.

Začalo se přispívat na blog i do právnického slovníku. Částečně jsem pomáhali i s přípravou obsahu a PPC kampaní.

Dodávané služby

Pro advokáty spolupracující pod značkou SBS Partners jsme společně s web design studiem Artweby.cz připravili webové stránky s originální grafikou a CMS na míru.

Cílem bylo vytvořit webovou prezentaci, která “právničinu” a její služby nabídne lidem i firmám jednoduchým způsobem.

 1. Definice cílových skupin
 2. Analýza konkurence
 3. Analýza klíčových slov
 4. Návrh struktury
 5. Návrh obsahu
 6. Návrh webu – wireframy
 7. Prototyp (Artweby)
 8. Grafika (Artweby)
 9. Programování (Artweby)
 10. Responzivnost (Artweby)
 11. SEO konzultace
 12. PPC kampaně

Co bylo potřeba

Přípravná fáze

Definice cílových skupin

Se specialisty z SBS Partners jsme si definovali několik cílových skupin. Zjistili jsme, v čem je nabídka SBS Partners jedinečná a lepší, než jsou konkurenční advokátní kanceláře.

Analýza konkurence

Na začátku spolupráce jsme podrobně prošli konkurenční weby v ČR i zahraničí. Zjistili jsme, které weby co dělají a jestli bude možné udělat to jinak a lépe na webu SBS Partners.

Analýza klíčových slov

Pro SBS Partners jsme připravili analýzu klíčových slov, která nám sloužila jako podklad pro přípravu struktury. Díky ní jsme zjistili, že na webu chceme stránky, zabývající se jednotlivými právy. Nebo právnický slovník, díky němuž SBS Partners mají ve vyhledávačích šanci na pokrytí téměř jakékoliv méně konkurenční fráze.

Také nám pomohla zjistit, jaké problémy hledají smrtelníci a jaké problémy řeší společnosti. Nabídku jsme rozdělili na právo pro firmy a právo pro občany. Konečné rozdělení navrhli specialisté z SBS Partners.

Příprava wireframů

Připravili jsme drátěný model pro několik typových stránek.

Ukázka původního wireframu pro SBS Partners

Prototyp, grafika a programování

Na prototypu, grafice a programování pracovalo web design studio Artweby.cz.

Online marketing

SBS Partners jsme pomáhali s nastartováním webové prezentace v oblasti online marketingu. Mj. jsme založili PPC kampaně v AdWords.

Chcete poradit?

Napište nám!

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.