GamberoRosso: Návrh pro restauraci

Pomáhali jsme s přípravou webu GamberoRosso: Láska prochází žaludkem. Ať jste zamilovaní nebo se na to teprve chystáte, běžte do zdravé italské restaurace. Pro restauraci GamberoRosso jsme společně s webdesignovým studiem Artweby připravili responzivní web Gamberorosso.menu.

Začátek spolupráce

Míša zpracovala analýzu klíčových frází a návrh struktury. Adam pak strukturu doladil tak, aby se líbila nejen vyhledávačům, ale hlavně uživatelům. Navrhl wireframy pro několik stránek a stejně tak na webu najdete i jeho rukopis. Postaral se o copywriting pro některé stránky.

Studio Artweby vdechlo do Adamových wireframů život. Ze statických návrhů vytvořili interaktivní responzivní prototyp webu. Připravili grafické návrhy, ze kterých si majitel restaurace GamberoRosso vybral.

Pak se kluci z Artweby.cz pustili do programování. Web umí rozesílat newslettery s denním nebo týdenním menu. Zájemcům o zprávy přijde i informace o nových akcích, které se v restauraci chystají.

Dodávané služby

  1. Analýza klíčových slov
  2. Návrh struktury
  3. Návrh obsahu
  4. Návrh webu – wireframy
  5. Prototyp (Artweby)
  6. Grafika (Artweby)
  7. Programování (Artweby)
  8. Responzivnost (Artweby)
  9. Copywriting pro magazín

Chcete poradit?

Napište nám!

Klient řekl

Od začátku nás vedli „za ruku“, vše vysvětlovali a poslouchali naše zadání. Rozuměli naším přáním a navrhovali alternativy. Výsledkem spolupráce je web fungující jako plnohodnotný marketingový a informační nástroj, který láká nové hosty k nám do restaurace. Služby LadyVirtual.cz vřele doporučuji všem, kdo chce funkční a dlouhodobě provozuschopný web.
Web: gamberorosso.menu
Michal O.
Spolumajitel zdravé italské restaurace

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.