Artweby.cz: linkbuilding a content marketing

„Chceme zlepšit pozice v SERPu, zvýšit organickou návštěvnost a ve výsledku získat více leadů od zahraničních klientů na vývoj webů, webových aplikací a pronájem dedikovaných vývojářů.“ Společně jsme připravili web pro zahraniční trh a postupně zvyšujeme návštěvnost a pracujeme na brandu.

Dodávané služby

  1. Analýza klíčových frází
  2. Návrh struktury
  3. Konzultace k obsahu
  4. Wireframy
  5. Copywriting (články + typové stránky)
  6. SEO konzultace a dlouhodobý link building

Wireframy

Chcete poradit?

Napište nám!

Klient řekl

Je obrovský rozdíl, když web vymýšlí pouze majitel webu, nebo jej navrhuje UX specialista a copywriter v jedné osobě. Weby jsou údernější, promyšlenější a s vynikajícím „tahem na branku“. Líbí se mi, že Adam s Míšou dokážou sladit návrh webu tak, aby byl přívětivý jak pro uživatele, tak i pro vyhledávače. Proto pokud nechcete při tvorbě nového webu "šlápnout do bláta", nechte si jej navrhnout od manželů Vránových. Web: Artweby.cz
Ján Forgáč
Provozovatel webů artweby.cz a artlogo.cz

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.