CBRE reality: Vysoce konkurenční obor

Perfektní souhra klienta CBRE, agentury Symbio a nás, freelancerů. Dlouhodobá a fungující spolupráce s rozdílnými světy se jen tak nevidí. Borci z agentury Symbio Digital připravili web pro realitní společnost CBRE. Jedná se o vyhledávač kancelářských nemovitostí. Od března 2015 jsme se přidali ke spolupráci a pomáháme se SEOlinkbuildingem, návrhem obsahu a psaním textů pro novinky.

Začátek spolupráce

Do projektu jsme se připojili na začátku roku 2015. Připravili jsme analýzu klíčových slov a návrh pro strukturu webu. Později jsme začali získávat zpětné odkazy a pomáhat s content marketingem.

Výsledky spolupráce

 

Dodávané služby

  1. Návrhy na vylepšení on-page faktorů
  2. Návrhy na vylepšení technických faktorů
  3. Získávání kvalitních odkazů
  4. Návrhy témat pro články do novinek
  5. Copywriting pro novinky
  6. Analýza klíčových slov pro novou kategorii Retail

Chcete poradit?

Napište nám!

Klient řekl

S Míšou spolupracujeme u nás v agentuře už téměř 2 roky na pravidelné bázi při zajišťování SEO služeb pro jednoho z našich předních klientů. Míšu můžu rozhodně jen doporučit – je spolehlivá, šikovná, samostatná a proaktivní. Míša nám zajišťuje linkbuilding, píše PR články a TZ pro zlepšení SEO a pracuje na optimalizace webu pro zajištění lepších pozic ve vyhledávačích. Web: symbio.agency
Barbora Quastová
Account Manager, SYMBIO

Proč spolupracovat s námi?

Profesionalita a lidský přístup

Jsme konzultanti a odborníci na SEO a UX. Dočkáte se od nás lidského a individuálního přístupu. Máme za sebou kampaně pro malé i větší klienty. Postarali jsme se o zlepšení jejich webů v očích robotů i návštěvníků.

Jsme tu už nějaký ten pátek

Poradíme vám, jak na web přivést více lidí a přimět je nakoupit právě u vás. Máme 10 let zkušeností, používáme selský rozum a odvádíme poctivou práci. Naše projekty a reference mluví za nás.

Máme pro vás nápad

Ať už jste náš dlouhodobý zákazník, který potřebuje jednorázovou výpomoc, nebo do online marketingu teprve „naskakujete“ a chcete pomoci s komplexním online marketingem, ozvěte se. Společně najdeme řešení.