Co pro vás můžeme udělat?

Pomáháme malým a středním firmám s internetovým marketingem. K tomu používáme český jazyk a selský rozum.

S klienty máme příjemný a otevřený vztah. Komunikujeme přátelsky a srozumitelně a stejně tak to očekáváme od svých zákazníků.

Jaké máte trápení s webem?

NÍZKÁ NÁVŠTĚVNOST?

POMŮŽEME JI ZVÝŠIT

Najdeme pro vás řešení, které vám bude nejlépe sedět a bude pro vás nejefektivnější. Pomůžeme vám zlepšit on page faktory, připravíme vám strategii pro dlouhodobý linkbuilding nebo PPC plán. Obraťte se na nás s analýzou vaší návštěvnosti z nástroje Google Analytics.

Neslouží, jak by měl?

ZLEPŠÍME HO

Zdá se vám, že web neslouží k tomu, čemu by měl? Nedokáže oslovit zákazníky a tak cíle webu zůstávají nenaplněné? Dejte nám vědět, třeba pomůže vhodně zvolená komunikace s návštěvníky nebo zjednodušení nákupního procesu.

Ještě ho nemáte?

NAVRHNEME HO

Dokážeme vám pomoci s přípravou nového webu. Ať se jedná o malý a levný web či řešení na míru, dokážeme vám poradit nebo najít vhodného dodavatele. Uděláme pro vás odborný dohled nad web designerským studiem či pomůžeme při redesignu webu.

Jak začínáme?

Nejprve dotazník

Ještě před schůzkou chceme vědět, proč jste nás poptali a co vás trápí. Čím si vyděláváte na živobytí. Kdo jsou vaši zákazníci. Kdo jsou vaši konkurenti. Jak to děláte, když… No zkrátka chceme vědět, s kým máme tu čest.

Pošleme vám také dotazník na míru. Půjde o pár dotazů. Můžete se podívat na ukázku dotazníku v PDF.

Schůzka u kávy

Zavoláme si a probereme vaše potřeby. Z dotazníku víme, co vás trápí a co si od spolupráce slibujete. V telefonu naťukneme ideální postup, a když vám to bude dávat smysl, připravíme konkrétní návrh spolupráce. Jestli nás chcete poznat osobně, rádi vás pohostíme kávou a koláčem v naší domácí kanceláři Ladyvirtual.cz v Berouně.

Také se budeme chtít podívat do Google Analytics, abychom si informace z dotazníku dali do souvislosti s daty o návštěvnosti vašeho webu.

Nabídka a cena

Konkrétní návrh spolupráce od nás očekávejte do několika dnů. Nabídku vám vám budeme „šít na míru“. Pro stanovení ceny projektu vycházíme z odhadované časové náročnosti a hodinové sazby 1.400 Kč + DPH. Promyslete náš návrh a rovnou se ptejte, pokud vám není něco jasné. Rádi vám vše vysvětlíme 🙂

Makáme

Plácli jsme si? Paráda. Od teď začíná vašemu webu nová éra :). Připravíme detailní harmonogram spolupráce. Jednotlivé úkoly rozdělíme na etapy s jasnými termíny. Dostanete přístup do našeho Teamworku, přes který spolu budeme komunikovat. A nejen to.

Přes Teamwork celý projekt řídíme. Každý úkol má svého vlastníka i termín. Váš první úkol bude jednoduchý – zaplatit zálohovou fakturu.

Máte zájem o spolupráci?

Napište nám na info@ladyvirtual.cz.

lady-virtual