Family building v Jindřichově mlýně

ladyvirtual-familybuilding-pan-a-pes

Protože jsme poslední měsíc úplná rodina, rozhodli jsme se, že si uděláme první „rodinný“ výlet. A to ne ledajaký. Název Family building získal tak nějak automaticky a ztotožnila se s ním i malá Lily Anička.

O čem měl být a o čem doopravdy byl?

Jeli jsme si odpočinout od Prahy, užívat chvilky s malou Lilinkou, ale také se vzájemně vzdělávat. Ochutnávat místní speciality, neuklízet po sobě ani po nikom dalším a protáhnout staré kosti našeho pejska Mimi.

Myslím, že se vše podařilo. Ne 100% dle plánu, zato se někdy na více, než 100% ubíral podle plánu někoho jiného (Lilinko? Mimi? ;)). A když nikam nespěcháte, je to na životě to kouzelné, ne? 🙂

ladyvirtual-familybuilding-pan-a-pes
Pán a jeho pes

V pátek jsme kolem poledne jsme dorazili do Dobříše, kde jsme si v zámecké restauraci dali oběd. Milovník dobrého jídla to schytal pstruhem prosáklým máslovou omáčkou smíchanou s kořením neznámého původu.

ladyvirtual-familybuilding-hnusny-pstruh
Pstruh ze zámecké restaurace

Poté jsme dojeli do Jindřichova mlýnu blízko vesničky Rybníky. Malebný kraj s rovinami, lesy a zelenými loukami s ovcemi vybízí k procházkám v jakémkoliv ročním období.

ladyvirtual-familybuilding-jindrichuv-mlyn
Jindřichův mlýn
ladyvirtual-familybuilding-pec-jindrichuv-mlyn
Jindřichův mlýn vevnitř

V sobotu i neděli byla „rozcvička“ v 6 hod ráno. Já jako matka jsem ji měla ještě ve 3 hod ráno, předtím v 1 hod ráno… Po výborných palačinkách od paní z Jindřichova mlýna nás čekala 11 km procházka s obědem v mexické vesnické restauraci.

ladyvirtual-familybuilding-snidane
Snídaně s Lilinkou
ladyvirtual-familybuilding-palacinky
Výborné palačinky

S Adamem jsme probírali své zkušenosti z oblasti SEO, linkbuildingu, UX a copywritingu. Adam si dokonce vyzkoušel analýzu a kontrolu zpětných odkazů podle Filipa a dle všeho se z něj rodí schopný linkbuilder 😉 (zkrátka schopný projekťák musí umět zmenežovat i ty zlobivé odkazy).

ladyvirtual-familybuilding-pysny-otec
Na procházce
ladyvirtual-familybuilding-adam-misa
Adam a Míša

Za nás je Family building základ zdravé rodiny. Ať se na něm děje cokoliv! 🙂

O čem ještě píšu